Styrelsen

 

Rolf Hedquist Rolf Hedqvist

Villvattnet

Ordförande

Medlemsansvarig

 

 

rolf@villvattnet.se

070-511 98 97

thomas-blomgren Thomas Blomgren

Risnäs

Vice Ordförande

utbildningsansvarig

risnas@telia.com
070-185 63 90
Roger Lind Roger Lind
Skellefteå
Kassör rogerlind69@gmail.com
070-202 23 65
Carina Lillbacka

Bygdeträsk

 

Sekreterare, NVR-ansvarig

ungdomsansvarig

carinalillbacka.cl@gmail.com

070-272 75 63

Kenth Sigvardssons profilbild, Bilden kan innehålla: 1 person, motorcykel och utomhus
Kenth Sigvardsson

Åbyn

Ledamot
Rovdjursansvarig
kenth.sigvardsson@hotmail.se
070-390 21 23
Maria Heléns profilbild, Bilden kan innehålla: 1 person, som ler, träd, snö och utomhus
Maria Helén

Burträsk

Ledamot

Björnpassetansvarig

mariahelen640@gmail.com

073-059 11 32

Rille Olssons profilbild, Bilden kan innehålla: 1 person
Rikard Olsson

Mjövattnet

Ledamot
Viltansvarig
rille_olsson@hotmail.com
070-246 56 90
Torbjörn Lövbom Torbjörn Lövbom
Burträsk
Ledarmot torbjorn.lovbom@telia.com

070-693 39 67

 Mats Lindberg Mats Lindberg
Östra Blisterliden
Ledamot
Skytteansvarigviltdataansvarig
mats.lindberg59@gmail.com
070-572 97 44
Tommy Lindmark Tommy Lindmark
Ljusvattnet
Valberedning
Sammankallande
lightwater.222@gmail.com

070-641 22 69

Torbjörn Hageräng

Ljusheden

Valberedning torbjorn.hagerang@skekraft.se

070-226 78 80

Eskil Johansson
Holmliden
Valberedning 070-533 71 89
Tore Karlsson
Burträsk
Revisor torekarlssonakeri@hotmail.com
070-577 31 88
Lennart Widerlund
Burträsk
Revisor lennart.widerlund@tele2.se
070-290 81 68
Rune Andersson
Burträsk
Revisor
Suppleant
rune.m.andersson@telia.com
070-592 12